Fotografią zajmuję się od ponad 30 lat. Po skończeniu Technikum Fotograficznego w Łodzi - dyplom z wyróżnieniem, kontynuowałem rodzinne tradycje w studiu fotograficznym założonym przez mojego dziadka w 1933r. Jako jeden z pierwszych fotografów w Łodzi wprowadziłem do swojej oferty zdjęcia kolorowe.

Przez lata powiększałem swoje doświadczenie i swój dorobek artystyczny w dziedzinie fotografii biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i wystawach. Jednocześnie cały czas modernizowałem swój warsztat fotograficzny, tak aby na początku XXIw. przejść całkowicie w świat cyfrowej edycji obrazu dający fotografowi nieograniczone możliwości.

Fotografia to nie tylko zawód - to pasja tworzenia ludzkich wspomnień. Dlatego przez ostatnie lata skupiłem się przede wszystkim na ślubnej fotografii reportażowej i plenerowej. Fascynują mnie ludzie, niepowtarzalny moment ich zamyślenia, spojrzenia radości i smutku, dlatego do każdej sesji podchodzę indywidualnie aby oddać na fotografiach coś więcej niż tylko udokumentowaną chwilę.

Jednocześnie nie zapominam o studiu, które ukształtowało moją osobowość fotograficzną. Dzięki niemu mogę realizować się w innych projektach fotograficznych takich jak fotografia mody, fotografia reklamowa, portret czy sesje brzuszkowe.

Studio jest również miejscem gdzie mogę zaprezentować swoje prace, porozmawiać w miłej atmosferze z klientem. Moi klienci bardzo doceniają ten fakt, ponieważ podczas takiego spotkania w studiu czują się mniej skrępowani rozmową niż podczas spotkania z fotografem w kawiarni.

Zapraszam wszystkich, którym zależy na jakości, solidności i terminowości wykonanych usług.

Fotografia ślubna Łódź Zdjęcia ślubne Łódź Fotograf ślubny Łódź Zdjęcia plenerowe Fotografia reklamowa Studio fotograficzne